Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Індивідуальний підхід до кожного платника — основа сервісного обслуговування від краматорських податківців

18.07.2019 -

Краматорські податківці систематично проводять семінари, на яких висвітлюються актуальні питання оподаткування та звітності. Так, сьогодні пройшов семінар для підприємців - початківців про основи оподаткування.

Проте, вже звичним та найбільш зручним для краматорських платників є отримання індивідуальних усних консультації в Центрі обслуговування платників. Так і недавно після семінару слухачі завітали до модератора Центру обслуговування платників. Кожен мав змогу задати власне питання та отримати детальні роз'яснення, уточнити розмір та суми податків і зборів, реквізити для їх сплати.

Краматорські податківці неодноразово роблять акцент на перевагах користування електронними сервісами ДФС України «Електронний кабінет платника» та «Єдине вікно подання звітності» за допомогою яких подання податкової звітності здійснюється в електронному вигляді з використанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів, один з яких розташований у приміщенні Центру обслуговування платників. Так, підприємці - «новачки» мали змогу навчитись користуватись «Електронним кабінетом платника».

         Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері у форматі діалогу. Усі учасники семінару отримали вичерпні відповіді від фахівців щодо застосування норм податкового законодавства на практиці.