Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Краматорські податківці закликають: не гайте часу, подавайте запити в електронному вигляді

18.07.2019 -

Протягом першого півріччя поточного року в Центрі обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області надано 12615 адміністративних послуг. Слід зазначити, що останнім часом значно збільшено перелік послуг, які платники податків можуть отримати в електронному вигляді.

Так, довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби (далі — Довідка) можливо отримати не тільки в паперовому, а й в електронному вигляді. Довідка потрібна, передусім, учасникам тендерів у процедурі держзакупівель для того, щоб підтвердити відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів. Також обов’язково знадобиться Довідка, зокрема, при отриманні фінансової підтримки від держави фермерськими господарствами; бюджетної дотації сільгоспниками; бюджетної дотації підприємствами на створення спеціальних робочих місць для інвалідів, тощо.

Для отримання Довідки платнику необхідно подати заяву за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733.

Заява подається на вибір платника:

- у паперовій формі - до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника;

- в електронній формі - через приватну частину електронного кабінету, розміщеного на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/login.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється виключно після ідентифікації особи із використанням електронного підпису.

Створити та надіслати Заяву можливо у меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету шляхом вибору відповідної електронної форми документа.

Заява повинна містити, серед іншого: обов’язкове посилання на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого Довідку буде подано.

Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві.

Довідка або відмова у наданні Довідки готуються податківцями протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви. У паперовій формі Довідку отримує платник (його законний чи уповноважений представник) безпосередньо в податковій інспекції. Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині електронного кабінету. Строк дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування. У Довідці обов’язково зазначається термін її дії.

         Краматорські податківці звертають особливу увагу платників податків, що в електронному вигляді можна не тільки подавати запити, а й отримувати довідки, зокрема Довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби. Це дозволить економити насамперед Ваш час.

Також нагадуємо, що у разі виникнення питань, кожен має можливість отримати відповіді за телефонами модератора Центру обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області або особисто (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.