Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про актуальні питання у сфері сучасного ведення обліку та управління – під час семінару до Дня бухгалтера

19.07.2019 -

Днями компанією «КІТ- Центр» та консалтинговою компанією «Свій бізнес» за підтримки міських рад міст Покровська, Мирнограда та Селидово, Покровської, Мирноградської та Селидівської ДПІ Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області до професійного свята – Дня бухгалтера проведено семінар для бухгалтерів підприємств усіх форм власності з актуальних питань у сфері сучасного ведення обліку та управління.

Під час семінару присутні мали можливість ознайомитись з інноваційними змінами в програмному комплексі «М.е. Doc», змінами в законодавстві про зберігання ключів кваліфікованого електронного підпису, системою «Is- Pro» для автоматизації управління підприємством будь – якої форми власності та електронним документообігом, поспілкуватись з колегами, отримати друковану продукцію, консультації від кваліфікованих фахівців та відповіді на індивідуальні запитання.

Наприкінці заходу бухгалтери отримали привітання з професійним святом, податківці вручили подяки та висловили сподівання на продовження ефективних партнерських відносин.