Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 28 мільйонів гривень спрямували до місцевих бюджетів платники єдиного податку Мар’їнського управління

18.07.2019 -

За підсумками першого півріччя 2019 року платники єдиного податку території обслуговування Мар’їнського управління Головного управління ДФС у Донецькій області поповнили місцеві скарбниці на 28 млн грн, що на 15,9 % перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

На даний час у Мар’їнському управлінні зареєстровано 2224 фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності та 300 юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили сільгосппідприємства – платники єдиного податку четвертої групи, сплативши майже13 млн гривень. Порівняно з січнем – червнем 2018 року сплата податку сільгосппідприємствами зросла на 8,2% або на 1,0 млн гривень.

Від фізичних осіб – підприємців за підсумками шести місяців надійшло понад 13 млн грн, що на 3,0 млн грн або на 23,2 % перевищило показники відповідного періоду минулого року.

Натомість юридичні особи третьої групи спрямували до місцевих бюджетів 2 млн грн єдиного податку, що на 21,5 % перевищує показники 2018 року.

Мар’їнське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що для внесення змін до реєстру платників єдиного податку при зміні відомостей (місця здійснення діяльності, податкової адреси та ін.) платник повинен подати заяву про зміни у встановлені Податковим кодексом України строки.

У разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи - підприємця або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.

У разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

У разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.