Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Отримали податкове повідомлення з обчисленою сумою плати за землю і виникли питання – звертайтеся до Центру обслуговування платників для проведення звірки

18.07.2019 -

Олександрівська ДПІ Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що у Центрі обслуговування платників ДПІ, який розташовано за адресою: смт. Олександрівка, пл. О.Невського, буд.3, у разі виникнення питань щодо обчислення сум по платі за землю, платник податку може звернутися з письмовою заявою для проведення звірки щодо:

  • розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або у користуванні платника податку;
  • права на користування пільгою із сплати податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку;
  • банківських реквізитів.

Для проведення звірки слід мати оригінали документів, що підтверджують право власності на землю, користування пільгами тощо.

Земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Він є  одним з основних бюджетоформуючих податків Олександрівського району.

Своєчасна сплата податку - це  фінансовий внесок кожного громадянина Олександрівщини в розвиток громади та потужний фінансовий ресурс для її розвитку.