Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Практично, надійно, мобільно: можливості сплати податків засобами «Електронного кабінету» ДФС

19.07.2019 -

         Інформаційні технології стрімко рухають суспільство вперед. Так, сьогодні Інтернет забезпечує доступ до різноманітних ресурсів. Мережа перейняла на себе майже всі розважальні та обслуговуючі функції, що так необхідні сучасному громадянину у повсякденному житті, зокрема звела до електронного процесу нарахування та сплату податків для бізнес – середовища, і просто для пересічних громадян, чим мінімізувала спілкування з працівниками ДФС, що в свою чергу дозволило не тільки заощадити час сторін, а створити більш прозорі та довірчі відносини.

Так, сьогодні, за наявності у громадянина ключа електронного цифрового підпису, він має можливість за допомогою «Електронного кабінету» переглянути дані щодо:

- об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

- сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжних реквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

- розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках;

- стану розрахунків з бюджетом

- сплати податок за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок.

Шановні мешканці Олександрівщини, якщо Вам не вдалося самостійно попрацювати в Електронному кабінеті, запрошуємо до Центру обслуговування платників Олександрівської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, який працює за адресою: смт. Олександрівка, пл. Олександра Невського, буд.3, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45, де для платників податків організоване окреме робоче місце, а працівники Центру нададуть будь-яку консультацію щодо роботи електронних сервісів Державної фіскальної служби.