Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо залишків пального та оновленого його реєстру

09.08.2019 -

Впровадження з 01.07.2019 нової системи електронного адміністрування пального (СЕАРП та СЕ) Мінфіном успішно здійснено. Своєчасно затверджено форми документів, необхідні для ефективної роботи: акцизні накладні і заявки на поповнення (коригування) залишків пального, забезпечено можливість реєстрації акцизних складів у визначені Податковим кодексом України терміни.

Але під час впровадження новітніх сервісів у платників виникають питання,  як після реєстрації у новому реєстрі палива коректно перенести залишки пального зі старого реєстру. Проблема перенесення залишків може бути вирішена за допомогою так званих «розподільчих» акцизних накладних, що можуть бути подані платниками акцизного податку в Єдиному реєстрі акцизних накладних (ЄРАН) в термін по 15.08.2019 (включно).

Саме для цього ДФС України наведені пояснення, що таке розподільчі акцизні накладні та розроблені покрові практичні поради, які оформлені у вигляді Роз’яснення, розміщеного на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/387640.html.