Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Електронні ключі» подовжуємо дистанційно

09.08.2019 -

Маріупольське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що клієнти АЦСК ІДД ДФС у разі задоволення попиту на захищені носії ключової інформації у суб’єктів, які здійснюють їх продаж, зможуть отримати електроні довірчі послуги виключно на захищені носії ключової інформації.

Ключі, згенеровані на незахищені носії ключової інформації, діятимуть до закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Задля збереження свого часу (не потрібно відвідувати центри, стояти у чергах, витрачати свій час на дорогу)  платники мають можливість скористатись електронним сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом без особистої присутності (далі – Сервіс).

Для використання Сервісу необхідно відвідати вебсайт Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі-Надавач) за посиланням acskidd.gov.ua (далі – Сайт) і скористатись онлайн сервісом для повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом безпосередньо на Сайті, або завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.

Також Сервіс надає можливість перейти зі звичайного носія ключової інформації (USB флеш-накопичувач або CD-диск) на захищений за допомогою програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.

Переглянути та завантажити інформацію щодо надання електронних довірчих послуг можливо на офіційному інформаційному ресурсі https:// acskidd.gov.ua.