Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волновасько-Мангушським управлінням ГУ ДФС у Донецькій області прийнято участь у засіданні робочої групи в Мангушському районі

09.08.2019 -

На цьому тижні в Мангушській РДА відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Очолив засідання в.о. голови Володимир Дорогань. У засіданні взяли участь: члени районної комісії, в тому числі і заступник начальника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Дегерменджи.

Під час засідання було заслухано коло страхувальників з ознаками використання праці неоформлених трудових відносин. Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням.

Тетяна Степанівна зазначила, що: «Податок на доходи фізичних осіб - один з основних бюджетоутворюючих податків, тож від його сплати в значній мірі залежить наповнення місцевого бюджету. Лише легальне оформлення на роботу дозволяє розраховувати на виплати по соціальному страхуванню, нарахування пенсійного стажу, повернення за наслідками декларування про доходи за минулий рік коштів».