Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Нікольській РДА обговорили основні напрями операції «Урожай»

09.08.2019 -

Днями в Нікольській РДА відбулася нарада щодо проведення операції «Урожай»  на території Нікольського району за участі начальника Нікольської ДПІ Волновасько-Мангушського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Олександра Курочкіна, також були присутні представники райдержадміністрації, прокуратури, фінансового управління, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На нараді розглянули питання наповнення місцевого бюджету, сплати податків громадянами, оподаткування. Значна увага була приділена легалізації трудових відносин. 

«Фіскальною службою в ході операції «Урожай» здійснюються перевірки дотримання вимог законодавства, що регулює земельні відносини, та перевірки на предмет виявлення необлікованих найманих працівників, проводяться комплексні заходи контролю за нарахуванням та виплатою заробітної плати найманим працівникам галузі сільськогосподарського виробництва на усіх його етапах, починаючи від  посівної кампанії, обробки, збирання урожаю до його реалізації», - зазначив Олександр Курочкін.

На завершення наради присутнім були надані відповідні доручення, по виявленню фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю (договорів оренди), зокрема, шляхом проведення звірки наявної інформації щодо площі та власників (користувачів) таких земельних ділянок з даними Державного земельного кадастру.