Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На колегії в Нікольській РДА обговорили першочергові заходи по наповненню місцевих бюджетів у другому півріччі 2019 року

09.08.2019 -

Днями відбулося чергове засідання колегії Нікольської районної державної адміністрації. Під час засідання були розглянуті підсумки виконання місцевих бюджетів району та окреслені основні напрямки роботи по наповненню місцевих бюджетів у другому півріччі поточного року.

В заході прийняв участь Олександр Курочкін – начальник Нікольської ДПІ Волновасько-Мангушського управління Головного управління ДФС у Донецькій області. Олександр Валерійович відзначив першочергові завдання по виконанню затверджених показників доходної частини бюджетів та взаємодію органів місцевого самоврядування у вказаному напрямку, а саме:  сплата задекларованих сум ПДФО та військового збору громадянами за підсумками кампанії декларування в термін до 31 липня поточного року, сплата  нарахованого податку на землю громадянами району протягом липня-серпня,  здійснення контролю по виплаті орендної плати власникам земельних паїв та своєчасне перерахування ПДФО та військового збору орендарями, легалізація найманої праці. Також до уваги присутніх були представлені оперативні результати проведення операції «Урожай» у Нікольському районі.

«Організуючою ланкою в усіх заходах наповнення бюджетів є податківці та органи місцевого самоврядування, тому тільки в плідній співпраці буде позитивний результат», - додав Олександр Курочкін.