Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

713 мільйонів гривень - внесок до бюджету платників Мар’їнського управління

09.08.2019 -

управління

За січень-липень 2019 року від платників податків Мар’їнського управління Головного управління ДФС у Донецькій області до зведеного бюджету країни надійшло понад 713 мільйонів гривень, що на 96 мільйонів, або на 15,6 відсотків перевищує показники за січень - липень 2018 року. Зокрема, у липні поточного року до зведеного бюджету надійшло 89 мільйонів гривень.

Основну частку, а це майже 58,8% від загального збору зведеного бюджету, займають надходження до місцевих бюджетів. У січні-липні до місцевих бюджетів регіону сплачено майже 420 мільйонів гривень, що на 20,3%, або на 73 мільйона гривень, більше, ніж торік.

До державного бюджету з початку року бізнес спрямував понад 293 мільйона гривень. Протягом січня - липня 2019 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

- екологічний податок – 97,2 млн гривень;

- податок на додану вартість – 79,1 млн гривень;

- податок на доходи фізичних осіб – 72,4 млн гривень;

- військовий збір – 21,3 млн гривень.

Безперечними лідерами в наповненні бюджетів залишаються платники Мар’їнського району. Ними за січень-липень 2019 року до зведеного бюджету країни спрямовано майже 477 мільйонів гривень.

У Мар’їнському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області звертають увагу платників на необхідність своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань зі сплати податків і зборів, адже ці кошти, в першу чергу, йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.