Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На 34,1 млн грн поповнили місцеві бюджети платники єдиного податку

09.08.2019 -

платники єдиного податку

За підсумками січня - липня 2019 року платники єдиного податку території обслуговування Мар’їнського управління Головного управління ДФС у Донецькій області поповнили місцеві скарбниці на 34,1 млн грн, що на 15,5% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

У переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони спрямували до місцевих бюджетів 16,2 млн гривень. Порівняно з січнем-липнем минулого року сплата податку зросла на 3,4 млн гривень.

Майже на одному рівні з підприємцями забезпечили надходження єдиного податку сільгосппідприємства – платники єдиного податку четвертої групи, сплативши майже 15,4 млн гривень. Порівняно з січнем – липнем 2018 року сплата податку сільгосппідприємствами зросла на 6,3%, або на 0,9 млн гривень.

Натомість юридичні особи - платники єдиного податку третьої групи спрямували до місцевих бюджетів 2,5 млн гривень єдиного податку, що на 14,3 % перевищує показники 2018 року.

Загалом на спрощеній системі оподаткування перебуває 2249 фізичних осіб-підприємців,  165 суб’єктів господарювання – юридичних осіб платників єдиного податку третьої групи та 123 платника єдиного податку четвертої групи.