Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Центром обслуговування платників Краматорського управління надано майже 15 тисяч адміністративних послуг

14.08.2019 -

Протягом семи місяців поточного року послугами Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області скористались більше 75 тисяч представників бізнесу та громадян, яким було надано весь комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

За вказаний період у Центрі обслуговування платників (ЦОП) Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області надано 14790 адміністративних послуг, при цьому відмовлено у наданні адміністративних послуг лише по 40 заявам, що складає 0,27 % від загальної кількості поданих заяв.

Найбільшу питому вагу (42,3 %) серед наданих адміністративних послуг традиційно має послуга з отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам-платникам податків було надано 5256 таких послуг.  На «другому місті» - послуга з отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків. З початку року фізичним особам-платникам податків було надано 3979 таких послуг (або 26,9%).

Крім того, за вказаний період найбільшою популярністю користувались такі послуги: надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 1119                                (7,6 %); реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 892 (6,0 %), та інші.

Слід зазначити, що кількість запитувачів, які отримали адміністративні послуги в електронному вигляді, останнім часом значно збільшилась.

Кваліфіковані фахівці Краматорського ЦОП завжди готові розповісти відвідувачам про новації в онлайн послугах від фіскальної служби, навчити  подавати запити та звітність в електронному вигляді. Так, для зручності платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника», скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт пристроїв, сервіс працює безкоштовно.  Кожен платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме: отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше. Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Краматорські податківці нагадують, що отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати до податкового органу звітність, кореспонденцію, а також отримати ключі електронного цифрового підпису кожен має можливість у Центрі обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.