Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вісім із десяти звітних документів платники податків міста Краматорська подають в електронному вигляді

15.08.2019 -

Більшість декларацій, які подані суб’єктами господарювання міста Краматорська протягом цього року, надійшли в електронному вигляді. Традиційно, більшу перевагу електронному спілкуванню з податківцями надають юридичні особи.

         Фахівці Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області звертаються до всіх суб'єктів господарювання  з проханням активніше впроваджувати в свою діяльність сучасні електронні сервіси. Адже, в наш час будь-яка сфера діяльності стає практично повністю комп’ютеризованою, і буквально всі операції робляться в електронному вигляді. Це стосується і звітності.

         Для тих, хто не марнує свій час та планує здавати звіти прямо з будинку або офісу, місцеві податківці нагадують переваги надання електронної звітності:

  • економія робочого часу платників податків і коштів на придбання бланків звітних документів;
  • економія часу на уникненні черг під час традиційного подання звітності;
  • скорочення строків проведення перевірки стосовно правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ і забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податків;
  • підтвердження доставки звітності;
  • конфіденційність інформації;
  • оперативність обробки отриманої інформації.

Для подання звітів в електронному вигляді безкоштовно платнику податків необхідно:

  •  отримати ключ електронно-цифрового підпису в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів;
  •  зареєструватися користувачем Електронного кабінету, розміщеному на сайті ДФС України, за допомогою отриманого електронного ключа;
  • заповнити та надіслати засобами електронного зв’язку Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів;
  • після отримання підтвердження про приєднання до електронного документообігу звітувати до контролюючого органу можна в електронному вигляді.

        У Центрі обслуговування платників в приміщенні Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотної сторони будівлі) з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45) функціонує структурний підрозділ Акредитованого центру сертифікації ключів, в якому суб’єкти господарювання та громадяни мають можливість отримати електронний цифровий підпис для здійснення в режимі онлайн податкових процедур та подання звітності до інших установ, а також подання Декларацій про майновий стан і доходи громадянами, в т.ч. для отримання податкової знижки, подання електронної декларації державними службовцями, тощо.

         Також, у Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Краматорську кожен має можливість отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронного заповнення звітності. Телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.