Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Краматорські податківці заздалегідь повідомляють: Держказначейство змінить бюджетні рахунки з 1 листопада 2019 року

15.08.2019 -

Станом на теперішній час на обліку в Краматорському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області перебуває більше 16 тисяч платників податків. Своєчасна сплата податків і зборів в строки та у розмірах, які встановлені Податковим кодексом України, та на вірні реквізити — не тільки основний з обов’язків платників податків, а й запорука відсутності заборгованості та штрафних санкцій.

         Краматорські податківці звертають увагу платників податків: з 5 серпня 2019 року в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 літерно-цифрових символів. З 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа "Рахунок" платники мають зазначати номер рахунку платника/отримувача тільки за стандартом IBAN, в т.ч. під час перерахування єдиного соціального внеску, податків та зборів. 

         Наказом Державної казначейської служби України України від 10.07.2019 року № 201 "Про внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року № 217" передбачено, що з 1 листопада 2019 року аналітичні рахунки формуються відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

         Таким чином, бюджетні рахунки для перерахування єдиного соціального внеску, податків та зборів будуть оновлені.

         Краматорські податківці повідомляють, що з оновленими бюджетними рахунками пізніше буде можливо ознайомитись через електронний кабінет платника за посиланням: www.cabinet.sfs.gov.ua,  на суб-сайті ГУ ДФС у Донецькій області у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням www.dn.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ та на офіційному сайті Державної казначейської служби України у розділі бюджетні рахунки.

         Також, у Центрі обслуговування платників Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області кожен має можливість отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронного заповнення звітності. Телефони для довідок: (06264)54293, (06264)59586.