Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Тренінг для краматорських платників податків: «Електронні сервіси ДФС»

14.08.2019 -

Діалог податківців міста Краматорська з платниками податків завжди  відбувається надзвичайно активно. Традиційно, кожен відвідувач має можливість  отримати якісні індивідуальні усні консультації, як під час особистого спілкування з модератором Центру обслуговування платників, так і за телефонами  (06264)54293, (06264)59586.

Водночас, теперішній час вимагає сучасних підходів, які активно впроваджує в свою роботу ДФС України. Насамперед, це спілкування суб'єктів господарювання з  контролюючими органами дистанційно, в електронному вигляді. Краматорські податківці завжди готові надати практичну допомогу платникам податків у користуванні електронними сервісами ДФС та відповісти на питання податкової тематики.

Так, в приміщенні Центру обслуговування платників (далі — ЦОП) для всіх бажаючих краматорські податківці невідкладно проводять практичні тренінги з платниками податків. Для зручності платників в приміщенні ЦОП обладнані два комп'ютерних місця з доступом до мережі Інтернет. Такі тренінги зазвичай проходять у форматі конструктивного діалогу: «питання — відповідь - демонстрація» та позитивного настрою.

         Податківці міста Краматорська наголошують: електронний формат звітування та отримання платниками податків необхідної інформації виключає суб’єктивний чинник та корупційні ризики. Саме тому діючи податкові сервіси і надалі будуть максимально вдосконалюватись з врахуванням потреб і побажань платників податків.