Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Не порушуйте строки сплати єдиного податку!

14.08.2019 -

Маріупольське управління нагадує платникам єдиного податку про необхідність своєчасно сплачувати єдиний податок згідно обраної групи та ставки. Сплата єдиного податку платниками першої – третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси.

Так, платникам єдиного податку першої і другої груп необхідно сплачувати єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

            У разі несплати або несвоєчасній сплаті авансових внесків єдиного податку у порядку та строки, визначені Податковим кодексом, накладається штраф у розмірі 50% ставки єдиного податку, обраної платником.

            Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Якщо платник третьої групи порушує строки сплати самостійно визначеного грошового зобов’язання згідно поданої декларації такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

-         при затримці до 30 календарних днів включно, що настають за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

-         при затримці більше 30 календарних днів, що настають за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу;

            Звертаємо увагу, що не передбачено перенесення дня сплати на перший робочий день у разі, якщо граничний строк сплати припадає на вихідний (святковий) день.