Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Протягом 7 місяців платники податків Краматорського управління сплатили майже 630 млн грн ЄСВ

30.08.2019 -

За січень-липень 2019 року платники податків міста Краматорськ перерахували до бюджету 629,6 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 128,8 млн грн або на 25,7% перевищує показник 2018 року.

Зокрема, за підсумками липня поточного року на соціальні гарантії направлено майже 93,3 млн грн ЄСВ. Порівнюючи з липнем минулого року надходження зросли на 18,3 млн грн, або на 24,5 %.

Позитивну динаміку надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування досягнуто завдяки цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

Так, по місту Краматорську середня заробітна плата за червень місяць 2019 року склала 12013,7 грн, що більше у порівнянні з середньою заробітною платою за травень 2019 року (10403,5 грн) на 15,5%, а в порівнянні с середньомісячною заробітною платою за 2018 рік (8947,9грн) – на 34,3%.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Вкрай важливо, щоб усі роботодавці не допускали виплату заробітної плати «в конвертах», сумлінно ставились до її своєчасної виплати, та відповідно сплати

ЄСВ, адже отримані кошти єдиного соціального внеску направляються на забезпечення соціальних потреб. А це, в першу чергу, пенсійні виплати, виплати в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, виплати по безробіттю, виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням.