Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Покровську під час святкування Дня міста та Дня шахтаря відмітили внесок податківців у наповненні місцевої скарбниці

29.08.2019 -

25 серпня у місті Покровську пройшли заходи з нагоди святкування Дня міста та Дня шахтаря. Під час заходу прозвучало офіційне привітання в.о. Покровського міського голови та пройшли урочисті заходи з шанування кращих мешканців міста, які були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток та з нагоди святкування Дня міста Покровськ та Дня шахтаря були відзначені і працівники Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області – начальник Покровського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління Павло Рисованний та головний державний ревізор - інспектор цього ж відділу Інна Чорнобук.

Податківці плідно співпрацюють з органами місцевого самоврядування з питань наповнення місцевої скарбниці. Так, за підсумками семи місяців поточного року до бюджету міста Покровська надійшло 325,3 млн грн місцевих податків і зборів з фізичних осіб, що перевищує минулорічні надходження на 56,9 млн гривень.