Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Авансовий внесок з податку на прибуток у січні 2014 року сплачується у розмірі, визначеному платником у декларації за 2012 рік

27.01.2014 -

Розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців, подається платником податку у складі річної податкової декларації. При цьому дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків визначається починаючи з березня поточного звітного (податкового) року по лютий наступного звітного (податкового) року включно. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань (п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України).

ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує платникам податку на прибуток, що у січні – лютому 2014 року авансовий внесок з податку на прибуток сплачується у розмірі, самостійно визначеному таким платником у рядку 34 декларації з цього податку за 2012 рік. Строки сплати авансових внесків – 30 січня та 28 лютого п.р.