Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

До уваги платників ПДВ: ДФС України щодня опубліковує Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування на своєму офіційному веб-сайті

17.05.2016 -

Відповідно до п.п. 200.7.1 п. 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, формує та веде, зокрема, реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку (далі - Реєстр), які відповідають критеріям, визначеним п. 200.19 ст. 200 ПКУ.

Згідно із п.п. 200.7.3 п. 200.7 ст. 200 ПКУ центральний орган виконавчої влади, що реалізує податкову та митну політику, щоденно публікує на своєму офіційному веб-сайті Реєстри, зазначені у п.п. 200.7.1 п. 200.7 ст. 200 ПКУ, із зазначенням даних, вказаних у цьому пункті.

Порядок ведення Реєстрів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2016 року № 68 (далі – Порядок № 68).

Так, п. 4 Порядку № 68 визначено, що Реєстри формуються у хронологічному порядку за черговістю включення податкових декларацій або уточнюючих розрахунків, у складі яких подано заяви. Заяви автоматично включаються до відповідного Реєстру протягом операційного дня їх отримання у хронологічному порядку надходження.

Відповідно до п. 7 Порядку № 68 Державна фіскальна служба України щодня опубліковує Реєстри на своєму офіційному веб-сайті.

Реєстри складаються з двох частин та формуються за кожною заявою, поданою у складі податкової декларації або уточнюючого розрахунку (за умови його подання). Інформація, що міститься у другій частині Реєстрів, оновлюється Державною фіскальною службою України щодня (пп. 8, 10 Порядку № 68).

Реєстри розміщено за посиланням: головна/діяльність /відшкодування ПДВ/Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України (http://sta-sumy.gov.ua).