Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Платники Мангушського району взяли участь у семінарі Головного управління ДФС у Донецькій області

10.01.2018 -

З настанням нового податкового року фахівці Головного управління ДФС у Донецькій області розпочали проведення циклу семінарів для платників податків, адже саме завдяки живому спілкуванню та доступному роз’ясненню змін, внесених у податкове законодавство, вдається досягти високого рівня податкової культури серед платників податків.

Сьогодні на спільний семінар Головного управління ДФС у Донецькій області та Мангуської ОДПІ було запрошено платників Мангушського району. Фіскали об’єднали зусилля з метою підвищення рівня обізнаності платників податків зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у 2018 році.

Під час заходу фахівці фіскальної служби звернули увагу платників податків на зміни, внесені до порядку нарахування та сплати єдиного внеску. Так, починаючи з 1 січня 2018 року змінено максимальну базу нарахування єдиного внеску з 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 15 розмірів мінімальних заробітних плат. А у зв’язку з підвищенням з 1 січня 2018 року рівня мінімальної заробітної плати до 3723 гривень, максимальна величина бази нарахування єдиного внеску у 2018 році становить 55 845 гривень. Відповідно максимальна сума єдиного внеску у 2018 році – 12285,9 гривень.

Податківці вкотре наголосили на необхідності своєчасно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками, відображати в звітності реальну зарплату. Адже, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання прихованої найманої праці, – це не тільки фінансова, адміністративна та карна відповідальність, але й злочин проти суспільства та країни.

Крім того, лектори звернули увагу на розпочату кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Вони нагадали, що податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається  до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадян. Також в ході семінару було повідомлено, що подати документи на отримання податкової знижки за 2017 рік громадяни зможуть протягом всього 2018 року.

          У заключній частині семінару всі присутні мали можливість задати свої питання та отримати кваліфіковані відповіді. Тематика питань була різнобічною. На всі поставлені питання були надані фахові відповіді.