Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Слов’янська ОДПІ започаткувала цикл новорічних семінарів

12.01.2018 -

11 січня 2018 року в Слов’янській ОДПІ розпочато цикл спільних семінарів за участю спеціалістів ГУ ДФС у Донецькій області та Слов’янської ОДПІ. До участі у семінарі були запрошені працівники управління інвестицій Слов’янської міської Ради. Під час заходу розглядалися питання адміністрування плати за землю, орендної плати та туристичного збору. Також слухачам семінару було запропоновано новації в реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Податківці повідомили про дію нового Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, відповідно до якого громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають змогу подати документи для реєстрації або внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб через будь-який контролюючий орган.

Крім того, до слухачів семінару було доведено переваги подання податкової звітності в електронному вигляді та користування Електронним кабінетом платника.

Податківці не обійшли увагою й питання додержання вимог законодавства про працю: вкотре було наголошено на необхідності своєчасного оформлення трудових відносини з найманими працівниками.

Роз’яснювальна робота проведена Слов’янською ОДПІ за участю спеціалістів ГУ ДФС у Донецькій області допомагає підвищенню рівня податкової культури серед платників податків, вчасно та в повному обсязі сплачувати податки та збори, запобігати  штрафних санкцій.

Наприкінці заходу платники отримали відповіді на поставлені запитання.