Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Головному управлінні ДФС у Донецькій області відзначили працівників податкової міліції та спецпідрозділу «Фантом»

09.02.2018 -

Сьогодні, в Маріупольському ПК «Маркохім» відбулися урочистості з нагоди 20-річчя податкової міліції та третьої річниці створення управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спеціальний підрозділ податкової міліції «Фантом»).

Законом України від 05 лютого 1998 року №83/98-ВР було внесено зміни до Закону України «Про податкову службу в Україні» в частині створення нового підрозділу податкової служби – податкової міліції. Саме цей день вважається «днем народження» податкової міліції України. Ось вже 20 років податкова міліція стоїть на сторожі фінансових інтересів держави. За цей час податкова міліція, як і фіскальна служба в цілому, пройшла нелегкий шлях змін, відповідаючи на виклики сьогодення. Податкова міліція сьогодні – правоохоронний орган, робота якого ґрунтується на безумовному дотриманні законодавства, повазі до охоронюваних законом прав і свобод платників податків, та спрямована, перш за все, на оперативне виявлення злочинних схем в оподаткуванні, захист бюджетних інтересів держави.

 Спеціальний підрозділ податкової міліції «Фантом», який вже три роки поспіль діє на окремих територіях зон проведення Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, було створено наприкінці січня 2015 року як відповідь податкової міліції на нові загрози безпеці держави. Пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України, бійцями Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, представниками інших силових та правоохоронних органів податкові міліціонери – добровольці, самовіддано виконують свій службовий обов’язок у складі фіскальних нарядів на лінії розмежування в зоні проведення АТО, несуть службу на контрольних пунктах в’їзду-виїзду, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів та заборонених вантажів.

Привітали співробітників податкової міліції начальник Головного управління ДФС у Донецькій області Сергій Погорєлий та його перший заступник, полковник податкової міліції Віталій Перунін. Під час заходу на адресу співробітників податкової міліції, що несуть службу в Донецькій області, прозвучали численні теплі, щирі слова подяки за професіоналізм, мужність, відданість справі, якій вони присвятили життя. Багато хто з працівників податкової міліції отримали заслужені дострокові та чергові спеціальні звання, цінні подарунки, нагороди та відзнаки, в т.ч. і відзнаки ДФС України.

Святкову атмосферу заходу допомогли створити творчі колектив ПК «Макрохім», які своїми яскравими, щирими, талановитими виступами привітали співробітників податкової міліції зі святом.