Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Донеччині на КПВВ «хабарі» не пройшли!

12.03.2018 -

Співробітниками податкової міліції спільно із працівниками Державної прикордонної служби 07.03.2018 задокументовано 2 факти пропозиції надання неправомірної вигоди від мешканців тимчасово непідконтрольної території України.

Так, в Донецькій області на КПВВ «Новотроїцьке» під час проведення контрольно-дозвільних процедур мешканка м. Чистяково (колишнє м.Торез) Донецької області,  рухаючись на автомобілі CHEVROLET AVEO до тимчасово неконтрольованої території, запропонувала співробітникам Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби неправомірну вигоду у розмірі 500 гривень.

Аналогічну пропозицію надання неправомірної вигоди співробітникам управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») та працівникам Державної прикордонної служби задокументовано того ж дня на КПВВ «Гнутове». Мешканець м.Макіївка Донецької області, рухаючись з тимчасово неконтрольованої території України, запропонував представникам влади при виконанні ними службових повноважень неправомірну вигоду в розмірі 200 гривень.

Оскільки у діях вказаних осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 369  Кримінального кодексу України, матеріали за фактами пропозиції надання неправомірної вигоди передані представникам Національної поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

З початку поточного року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області вже задокументовано 11 фактів пропозицій надання неправомірної вигоди під час проведення контрольно-дозвільних процедур.