Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Добропіллі підбили перші підсумки кампанії декларування доходів громадян

13.03.2018 -

Вже понад два місяці на всій території нашої країни триває кампанія декларування доходів громадян. Спеціалістами фіскальної служби Донеччини надається уся необхідна допомога з роз’яснення громадянам нюансів цьогорічної кампанії декларування. Постійно проводяться семінари, телефонні «гарячі лінії» та зустрічі з платниками податків.

Так, завдяки проведеним заходам мешканцями м. Добропілля, Добропільського та Олександрівського районів вже подано 384 податкових декларації про майновий стан і доходи.

Для тих громадян, хто ще не встиг подати декларацію про доходи, отримані протягом 2017 року, Добропільський відділ адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадуємо, що громадянам, які зобов’язані згідно з Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу, необхідно подати до 01 травня 2018 року річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларації) за наслідками звітного 2017 року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5 % до 01 серпня 2018 року.

Для інформування платників постійно висвітлюються у ЗМІ та на веб-порталі ДФС України у мережі Інтернет основні питання щодо порядку подання податкової декларації про майновий стан та доходи категорій платників податку на доходи фізичних осіб, які  мають подавати річну податкову декларацію, та переліку доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, а також  переліку витрат, які включаються до складу податкової знижки.

Податкова декларація подається до органу ДФС в один із таких способів за вибором платника податку:

-   особисто платником або уповноваженою на це особою;

-   надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

-         засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.