Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Обговорення актуальних тем сьогодення на семінарі для платників податків у м. Покровськ

16.04.2018 -

Днями фахівцями ГУ ДФС у Донецькій області проведено спільний семінар за участі спеціалістів Покровської ОДПІ, на якому головувала заступник начальника Покровсько – Добропільського управління - начальник Покровського відділу податку на додану вартість ГУ ДФС у Донецькій області  Ірина Малахова.

Однією з основних тем, що підіймалась на семінарі та залишається на даний час актуальною для платників податків, стало питання управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Під час заходу присутнім було повідомлено про набрання чинності постановою Кабміну від 28 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». Більш детально роз’яснено про роботу контролюючих органів з цього питання та про запровадження публічного реєстру податкових накладних, реєстрація яких зупинена. Платникам повідомлено, що відтепер вони мають змогу в он-лайн режимі знайти інформацію щодо стану розгляду та статусу таких накладних.

Крім юридичних та фізичних осіб - платників ПДВ на семінарі були присутні і звичайні громадяни. Фахівці фіскальної служби нагадали платникам податків, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, та про обов’язок подання декларацій і право на податкову знижку.

Платникам вкотре нагадали, що граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи громадян, отримані у 2017 році – 2 травня 2018 року. Натомість реалізувати своє право на податкову знижку вони мають до кінця поточного року.

Спеціалісти фіскального відомства звернули увагу запрошених на особливості функціонування сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника податків». Повідомили, що за отриманням адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг вони завжди можуть звернутися до Центру обслуговування платників податків Покровської ОДПІ,  працівники якого нададуть фахову допомогу.

Наприкінці зустрічі Ірина Малахова подякувала усім присутнім за увагу та виразила сподівання, що інформація, отримана на семінарі, була корисною для слухачів та буде використана ними у своїй роботі.