Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Семінар у м. Слов`янськ з питань декларування доходів громадян та упередження отримання заробітної плати в "конверті"

17.04.2018 -

Сьогодні в актовому залі Слов’янської ОДПІ відбувся спільний семінар за участю спеціалістів ГУ ДФС у Донецькій області та Слов’янської ОДПІ з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, та необхідності легалізації трудових відносин.

Під час семінару присутнім платникам податків було нагадано, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік - 2 травня 2018 року. Також фахівцями податкової служби були роз’яснені права платників щодо подання такої декларації за місцем своєї податкової адреси у зручний спосіб для платника – особисто, засобами електронного зв’язку або поштою з повідомленням про вручення. В останньому випадку – не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення терміну надання декларації.

Спеціалісти ГУ ДФС у Донецькій області вкотре наголосили, що трудові відносини між роботодавцями і працюючими повинні будуватися на законодавчій основі. Адже отримання заробітної плати в "конверті" - це удар по пенсійних накопиченнях громадян, а відсутність запису в трудовій книжці позбавляє працівників заслуженої пенсії та реальної соціальної підтримки державою.

Також в ході семінару спеціалісти Слов’янської ОДПІ проінформували присутніх щодо вигод та переваг при користуванні Електронним кабінетом, створеним саме для кращої реалізації платниками податків своїх прав та обов’язків, визначених податковим кодексом України, в електронному вигляді.

Скористатися перевагами Електронного кабінету можливо на офіційній сторінці https://cabinet.sfs.gov.ua. За цим посиланням користувачі електронного кабінету отримують доступ до порталу, робота з яким здійснюється через мережу Internet та не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення.

В кінці семінару платники податків отримали на свої питання змістовні та розгорнуті відповіді.