Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 26 квітня 2018 року у Донецькій митниці ДФС планується проведення «круглих столів» з питань застосування принципу «єдиного вікна»

17.04.2018 -

Донецькою митницею ДФС у м. Маріуполь та у м. Краматорськ планується проведення чергових робочих нарад у форматі «круглих столів» за участю представників державних контролюючих органів, задіяних в реалізації принципу «єдиного вікна».

Темою обговорень стануть: технічні можливості використання інформаційного модуля «єдине вікно» стосовно деяких видів митних декларацій, подальша оптимізація взаємодії всіх органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний та радіологічний види контролю.

 Запрошуємо  всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні гострих питань, що виникають на шляху поступового застосування принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів з метою створення комфортних умов для ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Шановні суб’єкти ЗЕД, чекаємо на Вас 26 квітня 2018 року об 11:00 за адресами:

-         м. Маріуполь, пр. Луніна, 1, у приміщенні Донецької митниці ДФС, телефон для довідок (0629) 40-78-60;

-         м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 8, у адмінприміщенні митного поста «Краматорськ» Донецької митниці ДФС, телефон для довідок (0626) 41-69-20.