Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ГУ ДФС у Донецькій області: заходи з легалізації заробітної плати, спрямовані на підвищення соціального захисту населення та наповнення бюджету

17.04.2018 -

Про заходи, проведені у напрямку легалізації трудових відносин протягом І кварталу 2018 року, під час зустрічі з редактором газети «Наша Дружковка» розповіла начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько - Дружківського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Юлія Семеренко.

Під час інтерв’ю начальник відділу повідомила, що управлінням проводиться постійна робота з громадянами, які вірогідно отримують необліковані доходи, за результатами проведеної роботи до бюджету надійшло 141,8 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Юлія Семеренко також відзначила, що станом на 01 квітня 2018 року до ДПІ м. Дружківці вже подано 161 податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік, до сплати підлягає 324,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, з них вже сплачено протягом січня - березня поточного року 258,2 тис. грн або 80 відсотків.     

Для своєчасного і повного надходження податку на доходи фізичних осіб в бюджет від погашення заборгованості по виплаті заробітної плати, підвищення рівня заробітної плати не нижче за мінімальну та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам проводяться спільні засідання комісії при виконкомі за участю Дружківського відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько - Дружківського управління  ГУ ДФС у Донецькій. Так, протягом січня - березня поточного року проведено 3 засідання з питання підвищення рівня виплати заробітної плати.

Також Дружківським відділом з початку 2018 року було проведено 11 нарад з питань виплати заробітної плати не нижче за мінімальну з 67 суб’єктами господарювання. В результаті проведених заходів з роботодавцями, які протягом 2017 року виплачували заробітну плату нижче за мінімальну та підвищили її станом на звітну дату, додаткові надходження до бюджету з початку року склали 191,5 тис. гривень.