Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Обговорення актуальних тем сьогодення на семінарі для платників податків у смт Мангуш

15.05.2018 -

Днями фахівцями ГУ ДФС у Донецькій області було проведено  черговий семінар для бухгалтерів та керівників підприємств, установ та організацій Мангушського та Нікольського районів, на якому головувала  заступник начальника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Дегерменджи.

Семінар було проведено у форматі конструктивного діалогу. Було підкреслено, що для фіскальної служби важливим є своєчасне інформування платників про зміни та доповнення до чинного законодавства, так як проведення роз’яснювальної роботи сприяє підвищенню рівня добровільної сплати податків.

Фахівці нагадали платникам, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в  Єдиному реєстрі податкових накладних» затверджено Порядок зупинення реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних. Цим порядком врегульовано питання для тих платників, щодо яких до 1 грудня 2017 було зупинено податкові накладні/розрахунки коригування і не надані пояснення і документи. Такі платники зможуть протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного в зупиненій податковій накладній/розрахунку коригування, надати пояснення та копії документів на розгляд комісій.

Також податківці надали роз’яснення про основні етапи нової системи аналізу податкової накладної/розрахунку коригування. Так, було акцентовано  увагу платників на наступних змінах у системі прийняття рішень з питань зупинення реєстрації податкових накладних - якщо в минулому році рішення приймалися тільки комісією центрального апарату, то сьогодні в регіонах створені комісії, які приймають рішення по заблокованим накладним.

Присутніх було поінформовано про нові сервіси Державної фіскальної служби України в Електронному кабінеті (cabinet.sfs.gov.ua) – це окремий реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації в електронному вигляді.

Усі бажаючі мали змогу поставити запитання. Відповіді на найбільш актуальні з них будуть розміщені на сайтах органів влади Мангушського та Нікольського районів.