Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Податківці Донеччини відзначили день вишиванки

17.05.2018 -

У культурі будь-якого народу є речі, які відображають його національні традиції та звичаї. Для кожного українця  одним з таким символів стала саме вишиванка. Вишита сорочка зараз – це не тільки оберіг та символ національної ідентичності українського народу, але й символом любові до своєї землі, своєї Батьківщини.

Саме тому фахівці фіскальної служби Донецької області, вже за доброю традицією, долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, завітавши у вишитому одязі на урочистості з нагоди свята.

 Об’єднавшись, сотні маріупольців, пройшлись святковою ходою вулицями Маріуполя у національному вбранні та з національною і державною символікою, вітаючи один одного зі святом. У ході брали участь представники місцевої влади міста, військовослужбовці, учні, студенти та звичайні містяни.

Долучились до ходи і працівники фіскальної служби Донецької області на чолі з начальником Головного управління ДФС у Донецькій області Сергієм Погорєлим, заступниками начальника головного управління Світланою Луньковою та Олександром Троханенком та в.о. начальника Маріупольської об’єднаної державної податкової інспекції Людмилою Паша.

День вишиванки фактично вже став всенародним святом, участь у якому надала унікальну можливість всім відчути єдність та долучитись до дорогоцінної спадщини народних традицій.