Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Тепла зустріч з ветеранами податкової служби

14.06.2018 -

Днями працівники Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області та Добропільської ОДПІ гостинно зустрічали ветеранів податкової служби у конференц-залі Добропільської ОДПІ. В зустрічі прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області - начальник Покровсько - Добропільського управління Алла Єльникова та перший заступник начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін.

На початку зустрічі Алла Єльникова висловила слова поваги та щирої вдячності ветеранам податкової служби, які присвятили багато років свого життя служінню державі та суспільству, а їх відданість справі стала важливою спадщиною. Завдяки їх наставництву та набутому досвіду нове покоління податківців продовжує удосконалювати службу - впроваджує нові механізми адміністрування податків і зборів, електронні сервіси та методи обслуговування платників. «Такі зустрічі підтримують існуючі традиції та роблять живим зв'язок поколінь фахівців податкової служби», - зазначила Алла Єльникова.

В ході зустрічі ветерани також ознайомились з перевагами приєднання до осередку Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів державної податкової служби України".

Радість зустрічі, теплі слова, посмішки і щирість людського спілкування - все це визначило атмосферу зустрічі, наприкінці якої відбулась екскурсія Центром обслуговування платників Добропільської ОДПІ.