Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Правила ліцензування торгівлі підакцизними товарами нагадали на семінарі у смт Мангуш

09.07.2018 -

Курортний сезон зазвичай активізує продаж алкогольних напоїв та тютюну, тож фахівці Головного управління ДФС у Донецькій області на семінарі у смт Мангуш акцентували увагу присутніх на правилах ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та відповідальності, яка передбачена у разі порушення правил торгівлі такими товарами.

В ході семінару відбувся діловий та конструктивний діалог з присутніми представниками бізнесу. Податківці розкрили всі основні аспекти ведення підприємницької діяльності: особливості загальної та спрощеної системи оподаткування, застосування РРО при реалізації товарів тощо.

Отримання ліцензії на алкоголь чи тютюн – не така проста справа, в ній багато нюансів та особливостей, які обов’язково слід врахувати перед тим, як розпочинати торгівлю цими товарами. Тому представники сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області детально розповіли про строки видачі ліцензій для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та їх вартість, вимоги щодо наявності необхідної торгової площі як об'єкта роздрібної торгівлі, так і об'єкта торгівлі громадського харчування. Також роз’яснили відмінність вартості ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами для міста та сільської місцевості.

Особливу увагу присутніх було акцентовано на відповідальності за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім – несумлінний підприємець не тільки підпадає під чималий штраф, водночас у нього анулюється ліцензія на право торгівлі підакцизними товарами.

Наприкінці заходу усі присутні мали змогу отримати індивідуальні консультації та практичні поради від фахівців фіскальної служби.