Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники податків м. Бахмут отримали практичну допомогу на семінарі з питань нової форми декларації з ПДВ

12.07.2018 -

Суб’єктам господарювання в наш час дуже важливо орієнтуватися у законодавчому просторі, саме цим обумовлена необхідність проведення семінарів та зустрічей з платниками податків по роз’ясненню діючого законодавства. Днями практичну допомогу з роз’яснення нової форми декларації з податку на додану вартість від фахівців ГУ ДФС у Донецькій області отримали більше 80 представників платників податків міста Бахмут.

Так, присутнім на семінарі були доведені останні новації податкового законодавства, зокрема щодо набрання чинності з 01 червня 2018 року наказу Мінфіну від 23 березня 2018 року №381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року N 21», яким оновлено форми додатків 1, 5 і 9 до декларації з ПДВ і порядок їх заповнення.

 Особливу увагу присутніх податківці акцентували на те, що відповідно до норм п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України оновлені форми податкової звітності повинні застосовуватися для звітування за період, наступний за періодом їх офіційного опублікування. Тож заповнювати оновлені додатки платники ПДВ повинні будуть під час звітування з ПДВ вже за червень цього року (або за ІІІ квартал 2018 року – для квартальної звітності).

Також фахівці ГУ ДФС у Донецькій області роз’яснили зміни в законодавстві, які стосуються сільськогосподарських товаровиробників, отримувачів бюджетної дотації, які за статтею 16-1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» разом із податковою декларацією з ПДВ подають додаток 9.

І вкотре на семінарі було запропоновано користуватися усіма перевагами електронного кабінету на офіційному сайті державної фіскальної служби, що, в першу чергу, економить робочий час та кошти платника податків, допомагає йому уникнути арифметичних помилок та тримає в курсі останніх змін  податкової звітності.

В ході семінару платники мали можливість задати свої питання та отримати кваліфіковані відповіді. Наприкінці проведеного заходу фахівцями ДФС були роздані інформаційні листівки та буклети.

У Головному управлінні ДФС у Донецькій області впевнені, що таке безпосереднє спілкування з платниками податків не тільки підвищує податкову культуру, але й допомагає підприємствам та підприємцям запобігати податковим ризикам в своєму бізнесі.