Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Співпраця фіскальної служби та Пенсійного фонду з питань погашення боргу з ЄСВ продовжується

10.08.2018 -

Днями під головуванням заступника начальника - начальника Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алли Єльникової відбулась спільна нарада представників фіскальної служби та  трьох територіальних управлінь Пенсійного фонду України – Добропільського, Селидівського та Покровського.

Внаслідок випадків несплати роботодавцями єдиного соціального внеску значно скорочуються доходи бюджету Пенсійного фонду України, кошти якого спрямовуються на здійснення пенсійних виплат. А найголовніше – працівникам таких недобросовісних роботодавців не зараховується страховий стаж, поки заборгованість не буде повністю погашена.

Під час наради розглянули низку актуальних питань, зокрема, щодо вжиття невідкладних заходів погашення заборгованості з єдиного соціального внеску. Також розглядались питання співпраці у напрямку збільшення надходжень ЄСВ, в тому числі за рахунок легалізації зайнятості громадян.

Підсумовуючи засідання, учасники заходу відзначили, що важливим у напрямку роботи щодо мобілізації платежів до бюджету є тісна співпраця органів Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду з боржниками, в тому числі обмін інформацією щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

Головне управління ДФС у Донецькій області звертається до усіх роботодавців з проханням своєчасно і в повному обсязі сплачувати єдиний соціальний внесок, адже своєчасність і повнота виплати пенсій та грошових допомог безпосередньо залежать від стану надходження коштів від платників та дотримання ними платіжної дисципліни.