Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкова знижка – реальна можливість повернути кошти з бюджету

14.09.2018 -

Начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Костянтинівсько - Дружківського управління  ГУ ДФС у Донецькій області Юлія Семеренко у своєму інтерв’ю, наданому редакції газети «Наша Дружковка», розповіла про можливість скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2018 року.

Повернути з бюджету частину  коштів, які протягом звітного року були сплачені в бюджет у вигляді податку на доходи фізичних осіб, можуть громадяни, які у 2017 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували за навчання закладам освіти; страхували себе або членів своєї сім’ї; сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом;  оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей або понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу та інше. Повний перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки, визначено п. 166.3 ст.166 Податкового Кодексу, з актуальною редакцією якого платники можуть ознайомитись на сайті ДФС України sfs.gov.ua.

Громадянину, який бажає скористатися правом на податкову знижку за підсумками звітного 2017 року, необхідно до 31 грудня 2018 року подати річну податкову декларацію до контролюючого органу за місцем своєї податкової  адреси (місцем проживання, за яким він береться на облік як платник податків в контролюючому органі). Сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Юлія Семеренко підкреслила, що право на податкову знижку має фізична особа, яка є найманою особою, виключно з доходів, одержаних протягом року у вигляді заробітної плати.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує - якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься. Тож, не ждіть до останнього – скористайтеся можливістю повернути свої гроші вже сьогодні!