Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Мешканці Донеччини сплатили більше 7,6 мільярдів гривен податку на доходи фізичних осіб

10.10.2018 -

За дев’ять місяців 2018 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло більше 7,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 20,5%, або 1,3 млрд гривень.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме більше 2,2 млрд гривень, спрямовано до Державного бюджету країни, що на 438 млн грн перевищує надходження 2017 року.

Решту коштів, а саме 5,4 млрд гривень, спрямовано до місцевих бюджетів області для фінансування потреб громад. Цьогорічні перерахування до місцевих скарбниць на 863 млн грн більше надходжень 2017 року.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями фіскальної служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин.

Головне управління ДФС у Донецькій області закликає роботодавців своєчасно та в повному обсязі забезпечити оформлення найманих працівників та звертає увагу, що згідно з вимогами розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №649 «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» з 05 жовтня 2018 року в установленому порядку розпочаті та проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690 грн за кожного працівника.

Додаткові матеріали