Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба Донеччини завжди на зв’язку з вами

10.10.2018 -

Головне управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян»  громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Всебічний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів є пріоритетним напрямом роботи Головного управління ДФС у Донецькій області, фактором забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності в державі.

Кожен громадянин користується правом отримувати необхідну інформацію на підставі письмових звернень, звернень надісланих з використанням мережі Інтернет, засобами електронного зв’язку (електронне звернення), усних звернень, викладених на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку. Надаємо канали зв’язку, на які громадяни можуть надати свої звернення:

-         поштова адреса:

87526, Україна, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії буд. 114 ;

-         телефони: приймальня керівника (0629) 52-84-12

Електронні звернення громадяни можуть надсилати до ГУ ДФС у Донецькій області на електронні адреси Dn-Gu@sfs.gov.ua; dn.upr11.official@sfs.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника. Акцентуємо увагу заявника на тому, що візуальна форма електронного документа має бути придатна для сприймання її змісту людиною, тобто має бути якісною!

В інших випадках електронні звернення будуть повертатись заявнику з інформацією, що розгляду підлягають звернення, оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян».

Звертаємо увагу громадян, що вони також мають можливість потрапити на особистий прийом до керівництва ГУ ДФС у Донецькій області згідно із затвердженим графіком прийому. Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян керівництвом ГУ ДФС у Донецькій області на 2018 рік можна за посиланням: http://dn.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/.

Статтею 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено, що запит на інформацію це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запити на вибір запитувача можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі, зокрема електронною поштою.

Відповідно до цієї норми запити на отримання публічної інформації, розпорядником якої є ГУ ДФС у Донецькій області, заявники можуть надати з використанням нижчезазначених каналів зв'язку:

- на поштову адресу: 87526, м. Маріуполь, вул.130-ї Таганрозької дивізії, буд.114 (з приміткою на конверті «Публічна інформація»);

- на електронні адреси: dn-gu@sfs.gov.uadn.upr11.official@sfs.gov.ua (з приміткою у темі електронного листа «Публічна інформація»);

 за телефоном: (0629) 47-00-37;

 факсом: (0629) 52-84-12

Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями розташоване за адресою: 87515, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, буд. 2