Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 11 жовтня 2018 року в Донецькій митниці ДФС відбудеться «круглий стіл» з питань застосування «єдиного вікна»

10.10.2018 -

У зв’язку з набуттям чинності Законом України від 6 вересня 2018 року
№2530-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» Донецькою митницею ДФС у містах Маріуполь та Краматорськ, за участю представників державних контролюючих органів, задіяних в реалізації принципу «єдиного вікна», планується проведення  робочих нарад у форматі «круглий стіл».

Темою обговорень стануть: новації та перспективи, пов’язані із механізмом «єдиного вікна», при формато-логічному контролі митних декларацій в частині визначення необхідності здійснення/не здійснення державних видів контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні питань використання принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів з метою створення комфортних умов для ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Шановні суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, чекаємо на Вас 11 жовтня 2018 року об 11 годині:

- у приміщенні Донецької митниці ДФС за адресою: м. Маріуполь, пр. Луніна, 1, телефон для довідок (0629)40-78-60;

- у м. Краматорськ за адресою: вул. Олекси Тихого, б. 8, (адмінприміщення митного поста «Краматорськ» Донецької митниці ДФС), телефон для довідок (0626)41-69-20.