Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Земельний податок та оренда поповнили місцеві скарбниці Донеччини більше ніж на 762 мільйона гривень

09.11.2018 -

За січень-жовтень 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 762,3 млн грн плати за землю, або на 20,6 млн грн більше, ніж у минулому році, що свідчить про високий рівень платіжної дисципліни власників та орендарів земельних ділянок.

Переважну частину надходжень до місцевої казни забезпечують платники - юридичні особи, які за січень-жовтень поточного року вже перерахували 622,2 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності, що більше минулорічних показників на 3,9 млн гривень.

В свою чергу, фізичні особи перерахували 140,1 млн грн, але саме по ним значно збільшились надходження у порівнянні з минулим роком. Так, приріст у 2018 році додаткових надходжень від фізичних осіб склав 16,7 млн грн, або майже 14 відсотків.

Найбільші надходження земельного податку забезпечили платники

м. Маріуполя – 192,7 млн грн, землекористувачі Добропільського району поповнили бюджети на 88,1 млн грн, а м. Краматорськ - на 82,4 млн гривень.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні.