Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До уваги жителів міста Краматорськ! «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя»

09.11.2018 -

На сьогодні в державі реалізуються комплексні заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та виявлення суб‘єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації.

15 листопада з 11 години до 13 години по телефону (06264) 5-94-69 буде проведено сеанс телефонного зв'язку "гаряча лінія", під час якої ви можете повідомити начальнику Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Санжурі Людмилі Іванівні про факти виплати заробітної плати "у конвертах" та про використання праці неоформлених найманих працівників.

Звертаємо увагу мешканців міста Краматорськ, що зарплата «в конверті» - це не лише позбавлення соціальних гарантій працівника, а й недоотримані бюджетом податок на доходи фізичних осіб, військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому, несплата ЄСВ для роботодавця - шлях до штрафів, строку давності для нарахування та сплати яких немає, а для робітника - втрата накопичення трудового стажу для розрахунку розміру пенсії через відсутність внесків до фондів соціального страхування та позбавлення соціальних гарантій.