Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба Донеччини в діалозі з малим та середнім бізнесом регіону

06.12.2018 -

Сьогодні у м. Краматорськ Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки Донецької облдержадміністрації була проведена Національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку», яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки.  

Конференція зібрала представників міжнародних організацій, бізнес-спільноту, економічних експертів, представників громадського сектору та урядовців.

 Цього року одним із спікерів тематичної дискусії Конференції на тему: «Державна підтримка МСБ: успіх через діалог з суспільством і побудову довіри», став представник фіскальної служби Донеччини, заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області Олександр Троханенко. У своєму виступі він акцентував увагу, що робота фіскальної служби, насамперед, спрямована на налагодження партнерських взаємовідносин з бізнесом Донеччини, побудову довіри через діалог з суспільством, а також зростання якості сервісного обслуговування.

Під час заходу обговорювались юридичні нюанси роботи підприємців, важливість інформаційної підтримки розвитку бізнесу, використання медіа-ресурсу та інші теми, актуальні в сьогоденні. Також учасники конференції мали можливість не тільки одержати коштовну інформацію з офіційних джерел, але й задати питання спікерам, обмінятися дієвим досвідом й поділитися думками з колегами. 

Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та контактів.