Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З січня 2019 року в Донецькій митниці ДФС суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності витяг з Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, можна отримати на електронну адресу

05.02.2019 -

Донецька митниця ДФС інформує, що відповідно до Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами (далі – Порядок), затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2015 №552, особа, яка планує здійснювати операції з товарами (або її представник, повноваження якого підтверджені довіреністю або письмовим договором між ним та особою, яку він представляє), подає заяву до митного органу для взяття на облік, за формою N 1-ЗЕД (додаткові матеріали). Після перевірки певних відомостей, уповноважена особа управління організації митного контролю та оформлення Донецької митниці ДФС вносить інформацію про суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності до реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами.

Витяг з Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, надається за запитом особи, що здійснює операції з товарами, Управлінню організації митного контролю та оформлення в довільній формі, та обов’язково має бути підписаний цією особою або її представником із зазначенням дати.

Водночас, звернення особи для отримання витягу не потрібно у разі взяття на облік або зміни облікового номера згідно з Порядком.

За бажанням особи витяг може бути надісланий на електронну адресу учасника ЗЕД, для чого на бланку заяви про взяття на облік необхідно вказати електронну адресу, куди митницею направлятиметься сканована копія витягу.