Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Донеччині від ліцензування продажу підакцизної групи товарів надійшло понад 4 млн гривень

07.02.2019 -

За перший місяць 2019 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 4,3 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що майже на 0,3 млн грн більше за минулорічні показники.

Найбільшу кількість ліцензій, а відповідно і плату за них, забезпечили суб’єкти підприємництва м. Маріуполь – майже 2,4 млн грн, Покровського району – 0,4 млн грн, м. Слов`янськ – 0,3 млн гривень.

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області, станом на 1 лютого 2019 року на території області діє 7935 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Зокрема, у січні 2019 року було видано 513 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них на право торгівлі алкогольними напоями – 257,  та 256  – на право торгівлі тютюновими виробами.

Крім того, інформація про кількість виданих ліцензій постійно оновлюється на сайті ГУ ДФС у Донецькій області – http://dn.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

З метою упередження порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів фахівці фіскальної служби Донеччини постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів. Так, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку 2019 року вже призупинено дію 46 ліцензій.

Також фіскальна служба Донеччини інформує, що з 01 липня 2019 року у зв`язку з набуттям чинності змін до Податкового кодексу України, внесених ЗУ від 23 листопада 2018 року №2628-VIII, продавцям пального необхідно отримати ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним, або на право зберігання пального. При цьому імпорт або експорт пального здійснюватиметься тільки за наявності такої ліцензії.