Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Як подолати непорозуміння при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності? - зустрітися і обговорити гострі питання

11.02.2019 -

Як відомо, митниця – це не тільки сервісна, а ще й контролююча інституція. В першу чергу, про цю (контрольну) функцію, як визначальну в захисті інтересів «чесного бізнесу», йшла мова під час робочої зустрічі фахівців Донецької митниці ДФС із представниками бюджетоформуючих підприємств Донецького регіону. Зокрема, було наголошено на застосуванні митниками системи аналізу та управління ризиками (АСАУР), як базової складової при визначенні обсягів та форм митного контролю.

Ризикоорієнтований формат виконання функцій митного контролю спрямований, перш за все, на запобігання будь-яких спроб ввезення на митну територію України так званого «сірого» імпорту та має на увазі перевірку достовірності декларування та повноти оподаткування товарів, що ввозяться.  Процедура аналізу ризиків постійно вдосконалюється завдяки накопиченню та систематизації інформації, використанню нових її джерел. При цьому зростає її ефективність в частині застосування додаткових митних формальностей щодо окремих товарів.

Слід відмітити, що система ризиків успішно працює в усіх країнах Європейського Союзу. Її позитивний досвід поступово застосовується в Україні при митному адмініструванні. Крім того, робота в цьому напрямку допомагає підвищити серед вітчизняних підприємців культуру сплати податків.

Керівництвом Донецької митниці ДФС наголошено, що митники завжди відкриті до діалогу і готові всебічно підтримувати тих, хто працює чесно та забезпечує прозорість операцій.