Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В січні Центрами обслуговування платників Донеччини надано 16,8 тисяч адміністративних послуг

12.02.2019 -

У січні 2019 року фахівцями центрів обслуговування платників Донецької області надано 16,8 тис. адміністративних послуг. Відмовлено в наданні 53 таких послуг, що складає менше 1 відсотку (0,3%), оскільки суб’єктами звернень не були дотримані відповідні умови для отримання адміністративних послуг.

Понад 64,5% від загальної кількості отриманих суб’єктами звернень адміністративних послуг припадає на отримання послуг з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Це стосується видачі картки платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків, видачі відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, внесення до паспорта громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. У січні 2019 року громадяни отримали майже 10,9 тис. таких послуг.

Також запитуваними адміністративними послугами у звітному місяці були надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1227 (7,3%), реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1134 (6,7%), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 838 (5%), реєстрація платника єдиного податку – 635 (3,8%) та інші.  

Фіскальною службою постійно вдосконалюється система надання адміністративних послуг и робиться все, щоб підвищити якість обслуговування відвідувачів центрів та створити комфортні умови платникам. Крім того, нагадуємо про можливість отримання багатьох адміністративних послуг в електронній формі, не виходячи з домівки.