Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Донеччині привітали оперативних працівників ГУ ДФС у Донецькій області, які брали участь в операції Об’єднаних сил

13.03.2019 -

Працівники фіскальної служби не лише беруть участь у наповненні державної казни, але і у військових діях, ризикуючи своїм життям.

Сьогодні фіскальна служба Донеччини на чолі з  в.о. начальника ГУ ДФС у Донецькій області Іриною Долозіною привітала працівників податкової міліції, які брали безпосередню участь в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони країни.

Нагадаємо, таке несення служби співробітники практикують вже кілька років поспіль – кожну ротацію, що відбувається раз на 3-4 місяці. При цьому проходження служби в особливих умовах відбувається виключно на добровільних засадах.

За професіоналізм, мужність і відвагу, проявлені під час виконання службово-бойових завдань із виявлення та протидії спробам незаконного переміщення товарів на території Донецької і Луганської областей, працівників податкової міліції було нагороджено відзнаками Президента України.

Ірина Долозіна та перший заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області Віталій Перунін у своїй промові висловили щиру подяку своїм колегам за гідне виконання службових обов`язків на захисті економічних інтересів та територіальної цілісності держави, подякували за проявлений ними патріотизм та побажали нагородженим учасникам міцного здоров`я, надійного родинного тилу, миру та спокою всьому Донецькому регіону.