Територіальні органи ДФС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кінологічні команди митників Донеччини відвідав мобільний ветеринарний пункт ГУ Національної поліції в Хмельницькій області

14.03.2019 -

Минулого тижня до Донецької митниці ДФС завітав мобільний ветеринарний пункт Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Це перший в Україні пересувний госпіталь для собак, які несуть службу поряд із представниками Нацполіції, а також беруть участь в ООС. Автомобіль оснащений сучасним приладдям, апаратом УЗД, набором необхідних ліків та операційним столом для проведення хірургічних втручань навіть в польових умовах.

В рамках міжвідомчої взаємодії кінологічних підрозділів між Нацполіцією України та ДФС, в першу чергу на територіальному рівні, ветеринари здійснили огляд та надали консультації щодо догляду, годування та утримання собак, які несуть службу у складі кінологічних команд Донецької митниці ДФС. Зараз в митниці працює три кінологічні команди, які виконують безліч складних завдань із пошуку наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї, набоїв, тютюнових виробів та інше.  Ветеринарний огляд засвідчив, що чотирилапі митники знаходяться у задовільному стані, робочі якості оглянутих вихованців відповідають всім визначеним вимогам.

 Митники висловлюють щиру вдячність команді фахівців у складі:   головного лікаря Хмельницької державної лікарні ветеринарної медицини - професора Кирила Чумакова, начальника кінологічного центру ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Олексія Дяка та заступника начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України у Хмельницькій області Ярослава Красьохи за надану допомогу та високий професіоналізм. Сподіваємося на подальшу, таку ж плідну співпрацю.